Araç kiralamalarında ehliyet ve yaş sınırı araç sınıflarına göre değişkenlik gösterir.- Ekonomik araçlarda 19 yaş ve üzeri sürücü, 1 yıl ve üzeri sürü belgesi,-Konfor araçlarda 21 yaş ve üzeri sürücü, 1 yıl ve üzeri sürücü belgesi,-Üst segment araçlarda 24 yaş ve üzeri sürücü, 3 yıl ve üzeri sürücü belgesi,Talep ediyoruz.

Araç fiyatlarımız araç kiralama piyasası ve sezonlara göre değişiklik göstermektedir.

Ödemelerinizi nakit, havale ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimiz ve referansla kiraladığınız taktirde kiralama sorumlunuzla görüşerek değişiklik yapabilirsiniz.

Dilerseniz Antalya/Merkez, Kaş/Kalkan ve Fethiye ofislerimizden, dilerseniz Antalya şehir merkezinde istediğiniz konumdan aracınızı teslimat ücreti ödemeden teslim alabilirsiniz.

Aracın size teslim edildiğini gösteren araç kiralama sözleşmesini imzalamadan önce; aracın kilometresini kontrol ediniz, varsa kusur ve hasarlarını yetkili arkadaşımızla birlikte tespit ederek sözleşmeye doğru geçirildiğinden emin olunuz. Ayrıca, kiraladığınız aracın güvenlik donanımı ve aksesuarları ile ilgili yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ek sürücü kiraladığınız araç grubunun yaş ve sürücü belgesi şartlarını karşıladığı taktirde sözleşmenize ek sürücü bilgilerini ekleterek kullanabilirsiniz.

Günlük ve aylık kiralamalara ve şehir içi, şehir dışı kiralamalara göre değişen kilometre sınırı uygulamamız bulunmaktadır.

Kazanın oluş şekline bağlı olarak, misafirlerimizin izlemesi gereken prosedürler değişmektedir. Ancak, her koşulda müşterilerimizin kendisiyle ilgilenen kiralama personeline ulaşarak bilgi vermesi gerekmektedir.

Filomuzdaki tüm araçlarımızın trafik sigortası ve kaskosu bulunmaktadır.

Kiralama şartlarını, kiralamak istediğiniz araç grubundaki araçların bilgilerinden görüntüleyebilirsiniz.

Hayır. Araç kiralama işlemlerinde taksit uygulamamız bulunmamaktadır.

Kiralama fiyatı içerisinde yakıt gideri dahil değildir.

Bizimle iletişime geçin.


Bilgilerinizi eksiksiz doldurun deneyimli ekibimize hemen sizi arayalım.

Başarılı Mesajınız başarıyla gönderildi
Hata oluştu Mesaj gönderilemedi
Güvenlik Kodu