Kısa Dönem Araç Kiralama

Kısa dönem araç kiralama sırasıyla günlük, haftalık, aylık, seçenekleridir.
Kısa dönem araç kiralama en az bir günlük en fazla bir aylık kiralama şeklinde gerçekleştirilmektedir.
Acil ulaşım ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçenektir. Kiralama süresi konusunda çok esnektir.
İsterseniz günlük isterseniz haftalık kiralayın isterseniz yolculuğunuz süresi kadar kiralama yapabilirsiniz. Süre tamamen sizin ihtiyacınıza göre şekillenebilir. Kullanım süresi sırasında araç beğenilmediği taktirde araç değişikliği çok daha hızlı bir şekilde yapılmaktadır.
Kiralama için gerekli belgeler ve şartlar sağlanınca, ödenen meblağa ve anlaşmaya göre aracınızı alıp yolculuğa başlayabilirsiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama

12 aydan 48 aya kadar olan kiralama sürecine uzun dönem araç kiralama denir.

Uzun dönem araç kiralama ile araç satın almaya gerek kalmadan kolaylıkla kiraladığınız aracı kullanabilirsiniz.
Satın alma maliyetlerinin yanı sıra, aracın bakımları da 3RED’e ait olacaktır. Amaçlarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre değişik model ve tarzda farklı araçlara aynı zamanda veya farklı periyodlarda ihtiyaç duyabilirsiniz.
Bu sebeple farklı model ve tarzda araçları satın almak yerine uzun dönem araç kiralayarak ihtiyaç duyduğunuz araca daha ekonomik ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Operasyonel Kiralama

Filo kiralamayı tercih ettiğiniz taktirde aracınızın ikinci el değer riskini almaz ve satış formaliteleri ile ilgilenmek durumunda kalmazsınız.
Periyodik bakım, vergi ödemeleri , hasar onarımları, sigorta/kasko giderleri, yedek araç hizmeti, muayene ve lastik değişimi gibi tüm operasyonel konular aylık sabit kira bedeli kapsamındadır.
Araç satın almak için kullanılan kaynakları farklı yatırımlarınız için değerlendirebilir, aylık sabit ödemeler ile nakit akışınızda avantaj elde edersiniz.
Kiralama faturalarını gider olarak kullanarak KDV ve vergi indirimi sağlarsınız.