3 RED TAŞIMACILIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

3RED RENT A CAR FİLO KİRALAMA

2019 yılında ‘’Her segmentte eşit ayrıcalık’’ mottosunu benimseyerek Antalya’da hizmet vermeye başladık. Kurum kültürümüzün temeline; Ekonomi sınıf ve üst sınıf araç kiralayan iki ayrı paydaşın aynı ayrıcalıklı hizmete erişebildiği, her daim paydaşların güvenliği, istek ve dileklerine odaklanan genç, çözüm odaklı, pozitif ve iletişim becerileri yüksek saha ekibimizle hizmet vermeyi konumlandırdık. Kurum kültürümüzün temel çizgisinden taviz vermeden günümüze geldik. Bu gün Antalya merkez ofisimizin dışında Kaş/Kalkan ve Fethiye olmak üzere üç ayrı ofiste paydaşlarımızıkarşılıyoruz.


MİSYON

Genç ve pozitif saha ekibimizle tüm araç segmentlerinde ayrıcalıklı, güvenli ve hızlı hizmet garantisi vererek araç kiralama sektöründe fark yaratmak.


VİZYON

Globalde tüm paydaşlarının ilk tercihi pozisyonunda, ayrıcalıklı hizmet ve güven temelleriyle öncelik kazanmış, paydaşları için bir araç kiralama firmasından daha fazlasını ifade eden sektördeki öncü firma olmak.

İLKE VE DEĞERLE

-Paydaşlarının aynı hizmet bedeliyle eşit düzeyde hizmet aldığı, tüm paydaşlarını eşit düzeyde önemli ve değerli gören, hizmette adil olmayı ilke edinmiş firma.
-Hizmet bedeli ve kişisel verilerin güvenliği konusunda herdaim şeffaf ve hesap verebilir firma.
-Hizmet verdiği tüm bölgelerin toplumuna, doğasına, çevresine ve ekonomik kalkınmasına önem veren, toplumun gelişmesi ve ilerlemesinde sorumluluk alan, insana, hayvana, doğaya saygı göstermeyi ilke edinmiş firma.